Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Otevření MŠ

Otevření MŠ

Vážení rodiče,
oznamuji Vám tímto, že naši mateřskou školu Mošnov otevřeme od pondělí 9. 11. 2020.
Jak všichni víme, celá společnost se snaží z pochopitelných důvodů omezit na nejnižší míru shromažďování většího množství lidí, zejména v uzavřených prostorách.
Proto nám dovolte požádat Vás o zvážení nutnosti docházky Vašich dětí do mateřské školy, zejména u těch, kteří jsou na rodičovské dovolené nebo se starají o jejich staršího sourozence. Výsledné rozhodnutí je pochopitelně na Vás. Zodpovědný přístup, pokud to Vaše současná situace umožňuje, by napomohl zajistit provoz naší mateřské školy v prostředí, kde je alespoň částečně snížena míra rizika přenosu nákazy.
Děkuji Vám za pochopení , vstřícnost a ochotu, kterou jste po včerejším telefonickém kontaktu s vedoucí učitelkou projevili.
Mgr. Darina Jedličková, ředitelka ZŠ a MŠ Mošnov.